Wysokiej klasy pompa ciepła powinna wyróżniać się wydajnością, funkcjonalnością, cichą pracą i energooszczędnością. Takie są właśnie proponowane przez nas pompy ciepła NETSU, które wciąż zyskują coraz większą popularność. Dowiedz się, co je wyróżnia oraz dlaczego warto postawić na nie przy ogrzewaniu domu lub lokalu użytkowego.

Powietrzna pompa ciepła NETSU

Pompy NETSU to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli na ogrzewanie różnego rodzaju budynków przy zachowaniu niskich rachunków za prąd. Wszystkie elementy hydrauliczne tej pompy ciepła znajdują się w jednostce zewnętrznej, co pozwoli zyskać dodatkową przestrzeń w domu. Dzięki temu nie będzie wymagane specjalne pomieszczenie na pompę. Powietrzna pompa ciepła działa wykorzystując dostępne bez ograniczeń dolne źródło, jakim jest powietrze. Pełni ona taką samą funkcję jak piec węglowy czy gazowy, jednocześnie cechując się dużo wyższą ekologicznością i ekonomicznością. Pompę ciepła NETSU wyróżnia dodatkowo wyjątkowo dobra izolacja akustyczna, dzięki czemu urządzenie pracuje cicho. Cała konstrukcja sprawia również, że jest ona odpowiednio odizolowana termicznie, pozostając przy tym wysoce estetycznym urządzeniem. 

Zalety pompy ciepła NETSU

Osoby, które zdecydują się na montaż tej pompy ciepła mogą cieszyć się komfortem termicznym niezależnie od pory roku. Komfort cieplny zachowany jest w pełni nawet wtedy, gdy na dworze panują mrozy sięgające -25℃. NETSU zapewnia urządzenia o nowoczesnej, bezobsługowej technologii, które dodatkowo pozwalają na bezprzewodową obsługę przy pomocy internetu. Są one w stanie pracować same, praktycznie bez ingerencji człowieka. Te urządzenia zapewniają wysoką klasę energetyczną, co pozwoli w dużym stopniu ograniczyć zużycie prądu, tym samym oszczędzić na rachunkach. Jest to możliwe dzięki wysokiej efektywności grzania przy poborze tylko 20% ciepła z prądu i aż 80% ciepła z powietrza. Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie, które cechuje się także wysoką dbałością o środowisko, a zastosowany w nim czynnik grzewczy jest ekologiczny. 


Szukasz wydajnej pompy ciepła dla Twojego domu? Skontaktuj się ze specjalistami Ciche Ciepło