Rynek pomp ciepła rozwija się bardzo dynamicznie, a liczba producentów tych urządzeń wciąż rośnie. Popularność tych jednostek ciepła wynika przede wszystkim z oszczędności, jakie niosą oraz ekologicznego i nowoczesnego budownictwa. Jak wybrać producenta, który zapewni wysoką jakość pompy ciepła w korzystnej cenie, a przy tym zapewni jej działanie na lata? Podpowiadamy!

Jaki producent pomp ciepła?

Można stworzyć ranking producentów, w którym porówna się zalety i wady ich produktów. Jednak warto na początek określić, jakie kryteria musi spełnić pompa dla domu. Pierwszym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę jest moc urządzenia. To jednak dość prosty krok, ponieważ tę trzeba dostosować do potrzeb budynku.

Kolejne kryteria są już bardziej problematyczne ze względu na technologię, w której działają pompy ciepła. Z pomocą przychodzą firmy, takie jak nasza! Darmowa konsultacja z pewnością pomoże dobrać nie tylko odpowiedni typ pompy ciepła, ale też zdecydować się na konkretnego producenta.

Netsu - co to za firma?

 

NETSU jest producentem powietrznych pomp ciepła w dwóch wariantach: Monoblok oraz Split. Urządzenia charakteryzują się innowacją i wysoką wydajnością. Istotne jest, że firma udziela aż 10-letniej gwarancji na swoje urządzenia! Jako producent pomp ciepła stawia przede wszystkim na ekologię. Dlatego marka została wpisana na zieloną listę referencyjną, która uprawnia do otrzymania refundacji zakupu.

 

W swojej ofercie mają zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dostarczają też podzespoły, które umożliwiają instalację i użytkowanie pomp. Stawiają na dostępność swoich produktów. Stąd w Polsce powstały specjalne magazyny z urządzeniami, aby usprawnić zakup i montaż jednostek pomp ciepła.

 

Nasza firma podjęła współpracę z NETSU, aby móc zapewnić szybki i bezproblemowy montaż urządzeń w domach. Zajmujemy się sprzedażą, instalacją, montażem, uruchomieniem oraz serwisem powietrznych pomp ciepła w Bydgoszczy oraz okolicach!

 

W Ciche Ciepło możesz zakupić pompę ciepła firmy NETSU!

Umów się na bezpłatną konsultację!